Najlepszy grill elektryczny – jaki grill elektryczny wybrać w 2020 roku?

Ranking stworzony przez:

Opublikowany na wielu stronach internetowych ranking 10 najlepszych grillów elektrycznych w 2020 roku, przedstawia wybrane modele tych urządzeń. Zdaniem specjalistów, zajmujących się sprzętem, służącym do obróbki termicznej dowolnie wybranych potraw, tani grill elektryczny w wersji beztłuszczowej, powinien wyróżniać się nowoczesnym designem, jak również wieloma, bardzo praktycznymi funkcjami. To produkt, który musi być wykonany z wytrzymałych i odpornych na wysoką temperaturę materiałów. Dobry grill elektryczny to sprzęt prosty w obsłudze, a także łatwy do utrzymania w czystości.

Ranking grilli elektrycznych – TOP 10 najlepszych grilli elektrycznych

Miejsce Nazwa grilla Cena Najtańsza oferta
1 Esperanza EKG005 54 zł Sprawdź teraz
2 Severin PG 8116 419 zł Sprawdź teraz
3 Camry CR 6606 71 zł Sprawdź teraz
4 Sencor SBG 106BK 160 zł Sprawdź teraz
5 GÖTZE & JENSEN GG500X 199 zł Sprawdź teraz
6 CAMRY CR 3044 Srebrny 109 zł Sprawdź teraz
7 Gorenje TG2000CB 229 zł Sprawdź teraz
8 Esperanza EKG006 59 zł Sprawdź teraz
9 Princess Party Raclette (162700) 209 zł Sprawdź teraz
10 Russell Hobbs 19800 56 149 zł Sprawdź teraz

Opis najlepszych grilli elektrycznych

1. Esperanza EKG005

 Esperanza EKG005

Cena: ok. 54 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Marka Esperanza zaprojektowała najlepszy grill elektryczny model EKG005 Pizzaiola. To beztłuszczowy grill o mocy 750 W. Urządzenie to jest idealne dla osób, które poszukują sprzętu, umożliwiającego grillowanie w dowolnie wybranym miejscu. Ten dobry grill elektryczny jest bardzo praktycznym sprzętem, wygodnym w użyciu, a także bezpiecznym, ponieważ nie ma potrzeby kupowania do niego rozpałki i węgla. To wysokiej jakości sprzęt, na którym zgrillujesz mięso, owoce i warzywa, zarówno w zaciszu własnego domu, na tarasie, jak i w ogrodzie. Ten tani grill elektryczny w wersji beztłuszczowej wyróżnia się nowoczesnym designem i wieloma praktycznymi funkcjami. Produkt jest wykonany z najlepszych materiałów, dzięki czemu jest odporny na działanie wysokich temperatur. Ma solidną i stabilną konstrukcję, która umieszczona nawet na nierównym podłożu, nie będzie stwarzała zagrożenia dla osób użytkujących ten sprzęt. To dobry grill elektryczny, który jest bardzo prosty w obsłudze. Sprzęt ten szybko się nagrzewa.

2. Severin PG 8116

 Severin PG 8116

Cena: ok. 419 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Wysokiej jakości, tani grill elektryczny firmy Severin, to model zaprojektowany przez najlepszych designerów, współpracujących z wyżej wymienioną marką. Produkt PG8116 to dobry grill elektryczny w kolorze czarnym z eleganckim wzornictwem i elementami ze stali nierdzewnej. To urządzenie, które posiada odpowiednio dużo miejsca do grillowanie. Produkt wyposażono w przewód zasilający w wersji XXL o długości aż 2 m. Ten tani grill elektryczny ma mikrowyłącznik bezpieczeństwa. Jest to automatyczna grzałka, wyłączana od razu po wyjęciu ze źródła zasilania. Produkt marki Severin ma diodę LED, sygnalizującą, że urządzenie jest już gotowe do działania. Ten najlepszy grill elektryczny ma płynną regulację temperatury grillowania w zakresie od 80 do nawet 320 stopni Celsjusza. Produkt ma wymiary 62 x25 x 42 cm. Sprzęt marki Severin jest dostępny ze stojakiem. To tani grill elektryczny, który idealnie spełni swoje zadanie. Może być używany na patio,  w ogrodzie, a także na tarasie.

3. Camry CR 6606

 Camry CR 6606

Cena: ok. 71 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Na rynku pojawiły się najlepsze grille elektryczne firmy Camry model CR606. To nowoczesne grille Raclette o mocy 1200 W. Doskonale sprawdzają się, gdy chcesz przygotować gorące przekąski dla znajomych lub rodziny. To produkty, które umożliwiają jednoczesne grillowanie karkówki i przygotowywanie zapiekanek serowych, owoców i warzyw grillowanych. Produkty firmy Camry są polecane do grillowania różnych gatunków sera. To urządzenia ze specjalnie zaprojektowaną konstrukcją, która eliminuje ryzyko poparzenia, czy uszkodzenia skóry, spowodowane działaniem wysokiej temperatury. Te tanie grille elektryczne są wyposażone w 6 patelni do Raclette i powierzchnię, zapobiegającą przywieraniu. To produkty posiadające nienagrzewające się rączki. Sprzęt marki Camry może być wykorzystywany do podgrzewania gotowych potraw, również umieszczonych w małych garnuszkach. To urządzenie bardzo łatwe w obsłudze. Znajdujące się w tym opiekaczu patelenki można swobodnie przesuwać, zgodnie z indywidualnymi preferencjami użytkownika tego sprzętu.

4. Sencor SBG 106BK

 Sencor SBG 106BK

Cena: ok. 160 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Oryginalne i tanie grille elektryczne firmy Sencor model SBG106BK, to produkty godne polecenia dla każdego klienta. Umożliwiają one grillowanie w dowolnie wybranym miejscu. To sprzęt, który nadaje się do pieczenia na tarasach lub w ogrodzie, jak również w kuchni, czy w salonie. Urządzenia firmy Sencor są bezpieczne w użytkowaniu i umożliwiają obróbkę termiczną potraw bez dymu i ognia. To dobre grille elektryczne, które w razie nagłego pogorszenia się pogody, można w prosty sposób przenieść do pomieszczenia I tam kontynuować obróbkę termiczną, wybranych przez siebie potraw. Te tanie grille elektryczne mają nieprzylegającą powierzchnię grillowania, która została specjalnie zaprojektowana. Pozwala ona na przygotowanie potraw bez dodatku tłuszczu, co jest idealnym rozwiązaniem dla osób dbających o smukłą sylwetkę. Zmniejszona ilość tłuszczu oraz wykluczenie użycia węgla i dymu umożliwia znacznie zdrowszą niż tradycyjną formę grillowania, co z pewnością spotka się z aprobatą osób, żyjących w stylu eko.

5. GÖTZE & JENSEN GG500X

 GÖTZE & JENSEN GG500X

Cena: ok. 199 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Nowoczesne i najlepsze grille elektryczne marki Gotze&Jensen, model GG500X, to wyroby, które powinny znaleźć się w każdym domu. Zostały one wykonane z wysokiej jakości materiałów, gwarantujących ich niezawodność i odporność na detergenty i działanie wysokiej temperatury. Model GG500X posiada hartowaną szklaną pokrywę, która chroni potrawy przed wiatrem. Dzięki temu można oddać się grillowaniu na otwartej przestrzeni, bez ryzyka tego, że do potraw, poddanych obróbce termicznej, dostaną się jakiekolwiek zanieczyszczenia obecne w cyrkulującym powietrzu. Najlepsze grille elektryczne firmy Goetze and Jensen, mają specjalnie skonstruowaną obudowę, która chroni przed przypadkowym zachlapaniem tłuszczem, a także umożliwia dokładne obserwowanie całego procesu smażenia dowolnie wybranych potraw. To dobre grille elektryczne, które zostały wyposażone w regulowany termostat.

6. CAMRY CR 3044 Srebrny

 CAMRY CR 3044 Srebrny

Cena: ok. 109 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Wiele osób zastanawia się, jaki grill elektryczny idealnie spełni swoje zadanie i przetrwa w niezmienionym stanie przez wiele sezonów. Godnym polecenia urządzeniem jest produkt firmy Camry, model CR 3044. To najlepszy grill elektryczny o mocy 2100 W. Daje on możliwość przygotowania wielu ciepłych posiłków. Przy jego pomocy można przyrządzić steki, karkówkę, kurczaka, burgery, jak również owoce, warzywa i grillowane sery. Dwie płyty grzewcze w tym sprzęcie, zostały zabezpieczone teflonową powłoką, dzięki której potrawy nie przywierają do niej. Ułatwia ona również utrzymanie tego grilla w perfekcyjnej czystości. To dobry grill elektryczny, który ma dodatkową powłokę, umożliwiającą obróbkę termiczną potraw bez dodatku tłuszczu. Specjalnie zamontowany w obudowie otwór, odprowadza tłuszcz, co sprawia, że potrawy są znacznie zdrowsze i smaczniejsze. Produkt firmy Camry jest prosty i niezwykle funkcjonalny.

7. Gorenje TG2000CB

 Gorenje TG2000CB

Cena: ok. 229 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Ekskluzywny, dobry grill elektryczny firmy Gorenje, model TG2000 CB, to produkt, który idealnie spełni swoje zadanie. Ten nowoczesny sprzęt do obróbki termicznej potraw, umożliwia przygotowanie smacznych dań, zarówno w domu, jak i na powietrzu. To tani grill elektryczny z pięcioma poziomami temperatur do manualnego ustawienia. Produkt jest wyposażony w lampkę, informującą o jego  gotowości do pracy, a także o odłączeniu ze źródła zasilania. To tani grill elektryczny z powłoką nieprzywierającą, która umożliwia beztłuszczowe przygotowywanie dowolnie wybranych potraw. Sprzęt firmy Gorenje ma obustronne płyty, pokryte powłoką teflonową, które są bardzo łatwe do utrzymania w czystości, a także odporne na wszelkiego typu uszkodzenia mechaniczne. To dobry grill elektryczny, który zapewnia  idealne i równomierne rozprowadzanie ciepła oraz długie utrzymywanie pożądanej temperatury. Sprzęt firmy Gorenje wyposażono w płytę do pieczenia z rowkami.

8. Esperanza EKG006

 Esperanza EKG006

Cena: ok. 59 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Wydajny, nowoczesny i tani grill elektryczny marki Esperanza, to produkt, który przyda się wielu osobom. Model Taleggio EKG006 to ceramiczny, beztłuszczowy grill elektryczny o mocy 750 W. Jest to idealny sprzęt na majówkę, jak również domowe przyjęcie, urządzone w salonie. Produkt nie wymaga posiadania węgla i kupowania rozpałki. Ten dobry grill elektryczny umożliwia przygotowanie dowolnie wybranych potraw, zarówno mięs, warzyw, jak i owoców. Ten wysokiej jakości beztłuszczowy, tani grill elektryczny, wyróżnia się trwałą i odporną na uszkodzenia mechaniczne konstrukcją, a także estetycznym designem. Jego to produkt, w którym zastosowano wiele praktycznych rozwiązań. Model marki Esperanza jest grillem elektrycznym, wykonanym ze starannie dobranych komponentów, odpornych na działanie wysokich temperatur. To dobry grill elektryczny, który posiada bardzo solidną i stabilną podstawę, dzięki czemu nie przewraca się, nawet na nierównym podłożu.

9. Princess Party Raclette (162700)

 Princess Party Raclette (162700)

Cena: ok. 209 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Zaproponowany przez internautów ranking grillów elektrycznych, bardzo szczegółowo opisuje model Princess Party Raclette 162700. To urządzenie, które posiada wiele praktycznych funkcji, gwarantujących jego bezproblemową obsługę. Ten dobry grill elektryczny jest objęty gwarancją na perfekcyjne działanie tego urządzenia. Wynosi ona 24 miesiące od daty zakupu produktu firmy Princess Party. To wyrób, który ma głębokość 300 mm i jest dostępny w kolorze czarnym. To najlepszy grill elektryczny o mocy 1200 W.  Produkt jest sterowany mechanicznie. To typowy grill Raclette, który umożliwia przygotowanie dowolnie wybranych potraw, zarówno mięsa, owoców, jak i warzyw. Ten model urządzenia trafia do klienta wraz z instrukcją obsługi w języku polskim, ośmioma mini patelniami, a także ośmioma szpatułkami drewnianymi. Sprzęt ten jest niezawodny, praktyczny w użyciu i bardzo łatwy do utrzymania w czystości.

10. Russell Hobbs 19800 56

 Russell Hobbs 19800 56

Cena: ok. 149 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Energooszczędne, dobre grille elektryczne firmy Russell Hobbs, model 1980056 to produkty, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem wielu klientów. Marka Russell Hobbs od ponad 50 lat projektuje i tworzy najlepsze urządzenia kuchenne, które można wykorzystywać bez względu na porę roku. Proponowane przez nich najlepsze grille elektryczne są urządzeniami wysokiej jakości. Cieszą się one wielkim uznaniem, ponieważ są innowacyjne, stylowe i wykonane z najlepszych materiałów. To nowoczesne grille, dzięki którym przygotujesz pyszny posiłek dla całej rodziny. Sprzęt ten nagrzewa się szybko, łatwo i nie potrzeba dużej przestrzeni do jego ustawienia. To dobre grille elektryczne, które doskonale nadają się do przyrządzania i obróbki termicznej tofu, chleba, warzyw, a także owoców. Urządzenia firmy Russell Hobbs mają dużą powierzchnię grillowania. Są one łatwe w czyszczeniu.

Grill elektryczny – jak działa? Czy warto go kupić?

Najlepszy grill elektryczny jest sprzętem polecanym dla osób, które pragną zrezygnować z tradycyjnej formy grillowania na świeżym powietrzu. Urządzenie to ma wiele zalet. Przede wszystkim można go używać, zarówno w domu, jak i na powietrzu. Sprzęt ten nie potrzebuje węgla i rozpałki, ponieważ jego głównym źródłem zasilania jest prąd elektryczny. Energooszczędne i tanie grille elektryczne, doskonale sprawdzą się na kinder balach, przyjęciach urodzinowych i organizowanych w lecie Garden party. To sprzęt certyfikowany i atestowany, który został wykonany z odpowiednio dobranych materiałów, eliminujących ryzyko powstania pożaru czy poparzenia skóry, spowodowanych działaniem bardzo wysokich temperatur.

Na jakie aspekty techniczne zwrócić uwagę, żeby kupić dobry grill elektryczny?

Nowoczesny grill elektryczny powinien być urządzeniem niezawodnym, funkcjonalnym i łatwym w utrzymaniu w czystości. Przed podjęciem ostatecznej decyzji zakupowej, warto bardzo dokładnie przeanalizować wszystkie parametry techniczne, jakie posiada ten sprzęt. Dobry grill elektryczny powinien być urządzeniem energooszczędnym. Oprócz tego warto zdecydować się na produkt wielofunkcyjny. Powinien być on wyposażony w specjalne powłoki karbowane i proste, a także  nieprzywierające, które umożliwiają przyrządzanie dowolnie wybranych potraw w wersji beztłuszczowej. Najlepszy grill elektryczny to produkt, dzięki któremu można przygotować dowolnie wybrane potrawy, nie tylko mięsa, ale również warzywa, owoce lub sery.

Tanie grille elektryczne to alternatywa tradycyjnych urządzeń tego rodzaju opalanych węglem. Umożliwiają one beztłuszczowe i pozbawione dymu przyrządzania dowolnych potraw.

Dodaj komentarz